zadzwoń  (+48) 603 190 424 lub (+48) 796 645 331

zapraszamy do kontaktu

Głaz narzutowy

Czytaj więcej: Głaz narzutowyW Gołuchowie znajduje się największy głaz narzutowy w Wielkopolsce i jeden z największych w Polsce do którego można dojść pieszo lub dojechać rowerem. Kamień ma długość  8,5m, szerokość 6,5m i wysokość 3,5m. Łączny jego obwód to 22m.

Czytaj więcej: Głaz narzutowy

Jezioro

Czytaj więcej: JezioroJezioro znajsuje się w obrębie Gołuchowskiego Ośrodka Turystyki i Sportu. Nad jeziorem znajduje się piaszczysta plaża ze strzeżonym kąpieliskiem w sąsiedztwie lasu oraz z wypożyczalnią sprzętu wodnego znajdującgo się na terenie ośrodka.

Tagi: jezioro las

Czytaj więcej: Jezioro

Park w Gołuchowie

Czytaj więcej: Park w GołuchowieZnajdujący się w Gołuchowie Park zamuje około 159 hektarów powierzchni. Został on zaprojektowany w drugiej połowie dziewiętnastego wieku w stylu angielskim z inicjatywy Izabelli z Czartoryskich Działyńska.

Czytaj więcej: Park w Gołuchowie

Zagroda zwierząt

Czytaj więcej: Zagroda zwierzątPokazowa Zagroda Zwierząt założona została w 1977 roku i zlokalizowana jest w kompleksie leśnym, należącym do kompleksu pałacowo-parkowego w Gołuchowie. Zajmuje powierzchnię ponad 22 hektarów.

Czytaj więcej: Zagroda zwierząt

Zamek Książąt Czartoryskich

Czytaj więcej: Zamek Książąt CzartoryskichZamek Książąt Czartoryskich to wczesnorenesansowa murowana budowla kilkukondygnacyjna o charakterze obronnym z basztami w każdym z narożników, która została wzniesiona w latach 1550-1560 dla Rafała Leszczyńskiego.

Tagi: muzeum zamek

Czytaj więcej: Zamek Książąt Czartoryskich